Predstava: »Mislila sem, da bo konec sveta drugačen«

Na 56. Borštnikovem srečanju bo v okviru študentskega spremljevalnega programa uprizorjena produkcija VIII. semestra dramske igre AGRFT UL z naslovom Mislila sem, da bo konec sveta drugačen. Predstava v režiji Doriana Šilca Petka temelji na dramskem besedilu Izjemno življenje sodobnega argentinskega dramatika Mariana Tenconija Blanca, ki so ga prevedle študentke magistrskega študija španskega jezika in književnosti Eva Balantič, Mojca Ficko, Ines Metličar, Svetlana Pavlin, Iva Vogrič in Vanesa Zaman pod mentorstvom doc. dr. Ignaca Focka.

Vabljeni k ogledu predstave v torek, 22. junija 2021, ob 20.30 uri v Kazinski dvorani SNG Maribor. Predstava je plod projektnega sodelovanja AGRFT ter Oddelka za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete.

Več o predstavi

19. 10. 2020