Ja i ty ... ... mi in vi 2

Avtor: Marina Spanring-Poredoš
Drugi, dopolnjen natis drugega dela učbenika Я и ты .... .... mi in vi je nastal po prenovi istoimenskega drugega dela učbenika, ki je prvič izšel leta 2014. Predstavlja vsebinsko nadaljevanje in nadgradnjo prvega dela učbenika ter v celoto zaokroža snov, predvideno za 120 ur pouka ruščine na začetni stopnji. Namenjen je predvsem študentom in dijakom z znanjem ruskega jezika na ravni A1 po Evropskih smernicah za jezikovno izobraževanje (European Framework of References for Languages), ki nadaljujejo z učenjem ruščine. Primeren je tudi za poučevanje odraslih, ki bi radi na tečaju svoje znanje ruščine razširili in poglobili.

Leto izida: 2021

Zbirka: Učbeniki FF

30. 05. 2024
Oddelek za romanske jezike in književnosti, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani