Oddelek za psihologijo

Večgeneracijski center Skupna točka v Mostah išče prostovoljce

Na oddelku smo dobili tole sporočilo, namenjeno študentom, ki jih zanima prostovoljno delo:

Tudi letošnje leto nadaljujemo z učno pomočjo in dejavnostmi, ki se odvijajo v Večgeneracijskem centru Skupna točka v Mostah. Poleg zanimivih spletnih vsebin, delavnic in seminarjev za družine, taborov, letovanj, dejavnosti za mlade in podobno, izvajamo tudi učno pomoč. Iščemo nove kandidate, ki jih zanima delo z ljudmi, otroki, mladimi. Vpišejo se lahko preko tega obrazca:

Trenutno imamo v dveh dneh vključenih že 42 otrok in prepričani smo, da se bo številka večala. Lani smo pomagali 235 otrokom in mladim. Tako da bo projekt zanimiv in zelo živ.

Za dodatne informacije sem z veseljem na voljo!

Prijazen pozdrav,

Estera Popovič

www.zpmmoste.net

Sprememba GU Lidija Rezoničnik