Vabilo k sodelovanju v raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice

Vabljeni k sodelovanju pri raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice (OHK), ki jo izvajajo pri predmetu Študij uporabnikov na Oddelku za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo Filozofske fakultete. V raziskavi jih zanimajo načini iskanja in uporabe informacij ter pogostost obiskovanja oddelčnih knjižnic OHK. Študentke in študenti lepo vabljeni k sodelovanju  – vabljeni, da izpolnite anketo na tej povezavi.

Anketa je anonimna, rezultati pa bodo uporabljeni le za pripravo raziskovalne naloge.

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia