Testni dostop do Oxford Research Encyclopedia of Literature

V sodelovanju s Pravno fakulteto je bil pridobljen testni dostop do Oxford Research Encyclopedias, ki vsebujejo celotna recenzirana besedila več kot 25 enciklopedij z različnih tematskih področij kot npr. znanosti o podnebju, komunikacij, kriminologije, ekonomije in financ, izobraževanja, okoljske znanosti, globalnega javnega zdravja, zgodovine, mednarodnih študij, jezikoslovja, literature, politike, psihologije, socialnega dela in drugih.

V testnem obdobju je dostopna tudi Oxford Research Encyclopedia of Literature, ki vsebuje več sto recenziranih prispevkov s področja književnosti in leposlovja. Prinaša aktualne, zanesljive in dostopne informacije. Vsebina, ki jo soustvarja mednarodna skupnost strokovnjakov, se redno dopolnjuje in posodablja. Dolžina prispevkov je omejena na 30 minut branja.

Testni dostop je omogočen do 17. 12. 2022 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK; oddaljeni dostop je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane knjižnic UL, CTK, NIB in NUK.

Sprememba GU Julijana Visočnik

Rezultati izpita iz Nemškega jezika, 30. 1. 2023

Oddelek za umetnostno zgodovino

Izpita pri predmetih Uvod v občo umetnostno zgodovino in Muzeologija