ŠOFF fakultetni projekt: »Končajmo menstrualno revščino«

ŠOFF vabi, da izpolonite kratko anketo, da bodo lažje in bolj korektno poročali o razširjenosti problematike na fakulteti, ugotovili smiselnost uvedbe brezplačnih menstrualnih pripomočkov ter bolj korektno poročajo o izvedenem projektu.

Več o projetu najdete tukaj.

Sprememba GU Janez Skela

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Novosti pri ocenjevanju aktivnosti bilateralnega sodelovanja in bilateralnih raziskovalnih projektov