Pedagoška enota za šport

Smučanje na Krvavcu za študente FF in UL

Pedagoška enota za šport Filozofske fakultete vabi vse študentke in študente Filozofske fakultete in Univerze v Ljubljani na smučanje na Krvavec. Kdor želi smučarsko vozovnico po ceni 20 evrov, se mora vsak teden najkasneje do četrtka do 18. ure predhodno prijaviti na e-mail: ales.mocnik@ff.uni-lj.si. V petek se nato zglasite pred blagajno na spodnji postaji gondole Krvavec pri prof. šp. vzgoje na FF Alešu Močniku od 8. do 8.20 ure, pri katerem boste plačali (s seboj imejte točen znesek) in prevzeli vozovnico.

S seboj obvezno imejte veljavno študentsko izkaznico ter dokazilo o PCT-pogoju. Po dogovoru s prof. Močnikom smučanje po programu ali prosto. Prosto smučanje je na lastno odgovornost. Za športno vzgojo (predmet »Šport in humanistika«) je potrebno imeti pet obiskov za en semester in deset obiskov za dva semestra.

Sprememba GU Katja Vintar Mally

Sprememba GU Ada Gruntar Jermol

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 17. 6.

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Strokovna služba oddelka 17., 18. in 21. 6. 2024

Oddelek za arheologijo