Oddelek za azijske študije

Slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji

Vljudno vas vabimo na slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji in otvoritev panojske razstave Potujoči VAZ.

Dogodek bo potekal v torek 31. 5. 2022, od 11.00 do 12.00 ure v avli Filozofske fakultete, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana.

Zbrane bo pozdravila dekanja FF UL, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar. Predstavitev projekta bodo popestrile glasbeno-plesne točke in projekcija zmagovalnih študentskih videoposnetkov o izbranih vzhodnoazijskih predmetih, sledila pa bo pogostitev.

vabilo VAZ

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)