Razpis za dodelitev denarne pomoči študentskim družinam v letu 2023

Fundacija Študentski tolar, ustanova ŠOU v Ljubljani, razpisuje denarno pomoč, namenjeno študentskim družinam, s katero želijo reševati trenutne socialne stiske študentskih družin in prispevati k vzpostavitvi enakih možnosti pri dostopnosti visokošolskega ali višješolskega izobraževanja.

Pomoč se lahko dodeli samo prosilcem, ki izpolnjujejo naslednji pogoj:
- najmanj en starš ima status študenta na kateremkoli visokošolskem ali višješolskem zavodu članice ŠOU v Ljubljani in ni v rednem delovnem razmerju.

Na razpisu so zagotovljena sredstva v višini 5.000 €, višina pomoči študentu (oz. študentski družini) pa znaša 500 €.

Vloga se lahko odda najkasneje do vključno sobote, 23. septembra 2023.

Informacije o razpisu in obrazec za prijavo so na voljo na spletni strani Fundacije Študentski tolar.

Osrednja humanistična knjižnica

Knjižnica Oddelka za klasično filologijo v ponedeljek, sredo in četrtek 26., 28. in 29. 8. 2024

Strokovna služba oddelka – uradne ure (26.–30. 8. 2024)

Oddelek za umetnostno zgodovino