Razpis Erasmus študijske izmenjave 2022-2023

Na spletni strani Mednarodne pisarne je objavljen razpis za Erasmus+ študijske izmenjave za leto 2022/23.

Na razpis se prijavite preko ŠIS-a (razdelek Prijava na izmenjavo). Rok za oddajo popolne prijave preko VISa ter prijavnice z vsemi dokazili po e-pošti oddelčni koordinatorici oz. koordinatorju je četrtek, 20. 1. 2022. Nepopolne vloge ter vloge, ki bodo oddane po pretečenem roku, se ne bodo upoštevale.

Potrditev kandidatov se opravi na oddelku, preko katerega se prijavljate za izmenjavo.

Prijave so možne samo v okviru mest določenih v pogodbah. Seznam je objavljen na spletni strani v razdelku Pogodbe po oddelkih (* nekatere pogodbe so v postopku podaljševanja zato lahko pride še do sprememb). PRIJAVE PREKO DRUGIH ODDELKOV NISO MOGOČE!

Oddelčni koordinator na Oddelku za geografijo je Boštjan Rogelj.

Oddelčna merila za izbor kandidatov bodo objavljena v e-učilnici za obveščanje v sredini decembra.

Več informacij:

Informativni dan za Erasmus+ študijske izmenjave za dolgoročno mobilnost bo v četrtek 16. 12. 2021 preko ZOOMa s začetkom ob 13 uri. na tej povezavi.

Možen bo ogled tudi preko FB live profila Mednarodne pisarne FF.

Boštjan Rogelj

Sprememba GU Darko Ogrin

GU v zimskem izpitnem obdobju 2021/2022

Sprememba GU Irma Potočnik Slavič