Znanstvenoraziskovalni inštitut

Poziv prijaviteljem na razpis MSCA Doktorske mreže

Prejeli smo poziv s strani mreže The Guild, katere članica je tudi Univerza v Ljubljani. Poziv je namenjen vsem prijaviteljem, ki načrtujejo oddati projektno prijavo na letošnji odprti razpis MSCA Doktorske mreže (MSCA Doctoral Networks; Povezava na razpis: Funding&Tenders portal; rok za prijavo je 15. november 2022) in bi bili v prijavo pripravljeni vključiti raziskovalce z univerz članic mreže »African Research University Alliance« (The African Research Universities Alliance - ARUA).

The Guild in ARUA bi prijaviteljem lahko zagotovila podporo za prijavo.

Vse prijavitelje na razpis MSCA DN v 2022, ki bi bili v projektno prijavo pripravljeni vključiti univerzo/e mreže ARUA, prosimo, da nas o nameri obvestijo najkasneje do četrtka, 16. 6. 2022, do 12. ure, da bomo podatke lahko pravočasno posredovali na UL in potem na mrežo the Guild.

Članice ARUA: University of Nairobi, University of Lagos, University of Ibadan, Addis Ababa University, University of Ghana, University of Rwanda, Université Cheikh Anta Diop, University of Cape Town,University of Kwa-Zulu Natal, University of Pretoria, Rhodes University, University of Stellenbosch, University of the Witwatersrand, University of Dar es Salaam in Makerere University.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja