Poučevanje v okviru mednarodne mreže univerz Venice International University (VIU)

Poziv učiteljem k prijavi predmetov za poučevanje v okviru programa Globalizacij in predlogov za izvedbo aktivnosti v okviru intenzivnih seminarjev in doktorskih akademij, ki potekajo v okviru mednarodne mreže univerz Venice International University (VIU), katere članica je tudi UL

Program Globalizacij združuje nadarjene in motivirane študentke in študente z univerz članic VIU v večkulturnem, mednarodnem in interdisciplinarnem okolju na otoku San Servolo v Benetkah. Poudarek je na razvoju sposobnosti kritičnega razmišljanja študentov, interdisciplinarnosti in ustvarjalnem sprejemanju novih idej. V vsakem semestru je v program vključenih več kot 140 študentov in študentk dodiplomske ali magistrske stopnje. Predmete poučujejo gostujoči učitelji z univerz članic VIU. Razpis in podrobnejše informacije najdete tukaj. Predloge za izvedbo aktivnosti z zahtevanimi prilogami je potrebno poslati v angleškem jeziku ter v elektronski obliki na e-naslov ksenija.vidmarhorvat@uni-lj.si, katja.cerar@uni-lj.si ter dean@univiu.org. Rok za oddajo predlogov je 15. 9. 2022.

Prav tako je možno oddati predloge za izvedbo aktivnosti v okviru intenzivnih seminarjev in doktorskih akademij. Rok za oddajo predlogov je 15. 9. 2022 za izvedbo aktivnosti v letu 2024. Podrobnejše informacije so objavljene tukaj.

Podrobnejše informacije o VIU si lahko ogledate na Venice International Universit in na strani UL, prav tako je na voljo tudi posnetek predstavitve glede možnosti poučevanja na VIU.

Za dodatne informacije pišite na katja.cerar@uni-lj.si.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Urniki knjižnic in izposoja gradiva v popoldanskem času

Mednarodna pisarna

Novičnik zveze EUTOPIA