Postani prostovoljka oz. prostovoljec ZPM Moste-Polje

Če vas zanima prostovoljsko delo, nabiranje izkušenj, pomoč otrokom pri učenju, druženje, spoznavanje novih ljudi in še veliko drugega, vabljeni, da se pridružite mlademu kolektivu Zveze prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje. Otrokom, ki prihajajo iz socialno šibkejšega okolja, nudijo brezplačno učno pomoč. Učna pomoč poteka v živo v njihovem Večgeneracijskem centru Skupna točka na Zaloški 54 ali na daljavo preko Zooma. Pomoč nudijo vsem osnovnošolskim in srednješolskim otrokom.

Prostovoljci prejmejo potrdilo o prostovoljstvu, poleg tega pa lahko tudi opravljajo prakso v sklopu študija. Če vas tak način prostovoljstva zanima, jim pišite na elektronski naslov: skupna.tocka@zpmmoste.net.

Veseli bodo vašega odziva in sodelovanja. Lepo vabljeni!

Vabilo k prostovoljstvu

Postani prostovoljec

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.

Oddelčne knjižnice OHK FF v ponedeljek in torek, 24. in 25 junij 2024

Sprememba GU Jerica Mrak Pestotnik