Znanstvenoraziskovalni inštitut

Omejitev sodelovanja UL na 5. razpisu - INTERREG ADRION

Program Interreg ADRION 2014-2020 je objavil 5. izredni razpis, katerega glavni cilj je zbiranje predlogov za dvig kompetenc in veščin na področjih, ki so strateško pomembna za jadransko-jonsko programsko območje, za lažji prehod v novo programsko obdobje in naslavljanja tem s področja ohranjanja morskega/pomorskega in okoljskega ekosistema ter socialnih inovacij. Namen razpisa je podpreti pripravo in izvedbo akreditiranih (ali (še) ne akreditiranih) transnacionalnih magistrskih programov ter izvajanje izobraževanj in usposabljanj. Več informacij je na voljo na spletni strani razpisa.

Razpis je tematsko usmerjen na:

• Topic 1: Blue Economy
  • Topic 2: Social Innovation
  • Topic 3: Renewable Energy
  • Topic 4: Circular Economy

Razpis je odprt do 8. 7. 2022 do 15.00 ure (CET).

Članice UL v javnih razpisih sodelujejo v imenu in s podatki Univerze v Ljubljani.

Razpis predvideva naslednje omejitve sodelovanja:

• Omejitve sodelovanje v vlogi vodilnega partnerja: možno je oddati samo eno (1) projektno prijavo v vlogi vodilnega partnerja.
  • Omejitve sodelovanje v vlogi partnerja: možno je oddati samo tri (3) projektne prijave v vlogi projektnih partnerjev.

To pomeni, da lahko članice v imenu UL oddajo skupno samo štiri (4) projektne prijave.

Zaradi omejitev razpisa in nujnosti uskladitve prijav znotraj Univerze v Ljubljani, vas prosimo, da nas najkasneje do petka, 17. 6. 2022, do 12. ure obvestite o interesu za prijavo na razpis.

Na podlagi prejetih informacij bodo na UL po potrebi organizirali usklajevalni sestanek, ki bo v sredo, 22. 6. 2022,   ob 13. uri preko platforme Zoom.

Po navedenem roku ne bo več možno oddati informacij o načrtovanih prijavah in se vključiti v usklajevalne aktivnosti.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja