Znanstvenoraziskovalni inštitut

Odprte prijave za razpis CEI – Cooperation Fund Call for Proposals 2021

Odprl se je razpis Srednjeevropske pobude – Cooperation Fund Call for Proposals 2021. Za aktivnosti vsebine razpisa, planirane v drugem polletju 2022, je rok prijave 10. 2. 2022. Več o razpisu si lahko preberite na spletni strani razpisatelja.

Namen razpisa je sodelovanje članic Srednje evropske pobude (CEI - Central European Initiative)  ter izmenjava izkušenj in dobrih praks med vsemi državami članicami s spodbujanjem mobilnosti in mreženja. Predvideni proračun je 175.000 EUR (prijavitelji lahko zahtevajo do največ 15.000 EUR).

Univerza v Ljubljani (kot pravna oseba) lahko v razpisu sodeluje le v eni projektni prijavi.

Če nameravate sodelovati v razpisu, vas vljudno prosimo, da nam to sporočite najkasneje do ponedeljka, 3. 1. 2022, do 12. ure (na elektronski naslov: Ema.Karo@ff.uni-lj.si). V e-sporočilo zapišite kratek opis projektne ideje.

Na članico lahko oddamo največ en interes za prijavo, tako da vas bomo obvestili o morebitnem izbirnem postopku. Na UL bodo v primeru, da bodo prejeli več prijav, organizirali skupni usklajevalni sestanek preko aplikacije Zoom.

Strokovna služba oddelka 25. - 29. 7.

Referat, Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Mesec dobrodošlice za mednarodne študentke in študente