Obisk predsednika Republike Portugalske

Prvega junija je Univerzo v Ljubljani obiskal predsednik Republike Portugalske, prof. dr. Marcelo Rebelo de Sousa, ki se je po pogovoru z rektorjem UL, prof. dr. Igorjem Papičem, ministrico RS za izobraževanje, znanost in šport, prof. dr. Simono Kustec, dekanom FF UL, prof. dr. Romanom Kuharjem in lektoricama za portugalščino na FF UL, doc. dr. Blažko Müller ter lekt. dr. Mojco Medvedšek, posvetil sproščenemu klepetu s študenti portugalskega jezika. Na skupni fotografiji, ki je nastala po prijetnem in pomembnem dogodku, na katerem sta dekan in predsednik Portugalske napovedala tudi začetek študijskega programa Portugalski jezik in književnost v akademskem letu 2022/23, so študenti portugalščine, ministrica, rektor, dekan in v zadnji vrsti med študenti predsednik Portugalske!

Obisk predsednika Republike Portugalske

Sprememba GU Lidija Rezoničnik

Metodologija EIKA - vaje

Oddelek za sociologijo