Natečaj kreativnega komuniciranja freeŠn vabi k prijavi

Študentski natečaj kreativnega komuniciranja - freeŠn, ki ga člani Študentske sekcije Slovenskega društva za odnose z javnostmi letos izvajajo že osmo leto zapored, vabi k prijavi študente in študentke, ki jih zanima kreativno izražanje.

Projekt podpira mlade kreativne študente in študentke z izpostavitvijo njihovih del, omogoča pa tudi sodelovanje z naročniki in strokovnjaki.

Prijava je brezplačna, saj želijo s projektom ponuditi priložnost vsem, ki so pripravljeni izstopiti iz cone udobja in se v zameno za pridobitev izkušenj in nadgradnjo veščin prepustiti toku kreative. Trenutno so odprte prijave na študentske natečaje kreativnega komuniciranja, kjer pokrovitelji, kot so studio Ljudje, Luna TBWA, 100 Toes, Futura DDB in Perutnina Ptuj, nudijo karierne priložnosti ter nagrade za zmagovalce natečajev.

FreeŠn vsebuje natečaje na področju tekstopisja, fotografije, kreativnega oglaševanja, ilustracije in grafičnega oblikovanja.

Prijave na natečaje bodo odprte vse do srede, 7. 4. 2021.

Klikni [re]freeŠn, osveži misli in naloži ideje!

Več o projektu

Več o natečaju

Osrednja humanistična knjižnica

Podatkovne objave v odprti znanosti, Zoom, 4. 4. 2024, ob 10:30 (projekt SPOZNAJ)