»Mislila sem, da bo konec sveta drugačen«

Projektno sodelovanje UL AGRFT ter Oddelka za romanske jezike in književnosti UL FF

Na 56. Borštnikovem srečanju bo v okviru študentskega spremljevalnega programa uprizorjena produkcija VIII. semestra dramske igre UL AGRFT z naslovom Mislila sem, da bo konec sveta drugačen. Predstava v režiji Doriana Šilca Petka temelji na dramskem besedilu Izjemno življenje sodobnega argentinskega dramatika Mariana Tenconija Blanca, ki so ga prevedle študentke magistrskega študija španskega jezika in književnosti Eva Balantič, Mojca Ficko, Ines Metličar, Svetlana Pavlin, Iva Vogrič in Vanesa Zaman pod mentorstvom doc. dr. Ignaca Focka.

Vabimo vas k ogledu predstave v torek, 22. 6., ob 20:30 uri v Kazinski dvorani SNG Maribor.

Več o predstavi: https://www.borstnikovo.si/studentsko-gledalisce/mislila-sem-da-bo-konec-sveta-drugacen/

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Sprememba GU Lars Felgner

Oddelek za umetnostno zgodovino