Menjava notranjih in zunanjih izbirnih predmetov

Med 1. 10. in 13. 10. 2023 lahko zamenjate zunanji in notranji izbirni predmet. V tem študijskem letu je rok za oddajo vloge 13. 10. 2023. Pri menjavi bodite pozorni, da boste izbrali tak predmet, ki se vam ne prekriva z urnikom matičnega študija, ima še prosta mesta in dovolj KT.

Predmet lahko v oddelčnem tajništvu menjate prvič ali ponovno vpisani študenti/ke in študenti/ke s podaljšanim statusom, in sicer v letniku, v katerega ste vpisani. Menjati je možno enkrat zunanji izbirni in enkrat notranji izbirni predmet. Naslednja menjava NIP in ZIP bo možna v petnajstih dneh po začetku letnega semestra, če se novi predmet izvaja v letnem semestru. Predmet boste lahko zamenjali le tisti, ki tega ne boste storili med 1. in 13. 10. 2023.

V primeru, da želite zamenjati ZIP ali NIP iz preteklih letnikov (redno vpisani študenti, študenti brez statusa, študenti s podaljšanim statusom) ali pa, če boste zamudili rok za menjavo, je menjava možna le na podlagi prošnje, ki jo oddate preko sistema VIS. Menjava je v tem primeru možna le, če so izpolnjeni pogoji (izvajalec predmeta to dovoli, predmet se nahaja v košarici izbirnih predmetov in ima še prosta mesta, za zamenjavo obstajajo utemeljeni razlogi).

Postopek menjave predmeta:
  • po emailu (katja.svarc@ff.uni-lj.si) mi pošljite izpolnjeno vlogo za menjavo predmeta;
  • navedite celotno ime predmeta, ne pišite okrajšav.

Podrobne informacije glede menjave ZIP in NIP ter vlogo (word) najdete tudi na spletni strani: Navodila in postopki – 1. stopnja | Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani (uni-lj.si) - izberite zavihek Izbira izbirnih predmetov.

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu