Pedagoška enota za šport

Javni natečaj za izbor inovativne idejne zasnove "Spodbudimo gibanje med mladimi"

Zavod za šport RS Planica je objavil javni natečaj za izbor inovativne idejne zasnove »Spodbudimo gibanje med mladimi«, ki med drugim spodbuja interdisciplinarno sodelovanje študentk in študentov.

Namen natečaja je spodbuditi mlade k raziskovanju inovativne idejne zasnove, kako z izrabo potenciala IKT spodbuditi gibalno aktivnost v populaciji učencev razredov tretje triade, srednješolcev in študentov (uporabnikov IKT).

Predmet javnega natečaja je izbor najboljše inovativne idejne zasnove, kako z uporabo IKT spodbuditi gibalno aktivnost med mladimi.

Več informacij najdete tukaj.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja