Izpitni roki za izpite iz predmeta zgodovinsko jezikoslovje

bodo vsak prvi petek v mesecu. Če bo na tak dan praznik ali (zaradi bližnjega praznika) neroden dan, bodo izpiti teden dni pozneje.

Izpiti so pisni v trajanju 60 minut in vsebujejo tri vprašanja. Težko se vnaprej napove lokacija izpita v posameznem izpitnem roku, zato vljudno prosim kandidate in -tke za neki izpitni rok, da skrbno spremljajo objave o teh izpitih na spletnih straneh oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje.

Prva možnost za opravljanje izpita (velja tudi za morebitne zamudnike od lani) bo petek, 6. novembra, nato petek, 4. decembra itd. V juliju in avgustu ni izpitnih rokov za predmet zgodovinsko jezikoslovje.

Opravljanje izpita pred iztekom predavanj iz predmeta zgodovinsko jezikoslovje je mogoče in (zaradi dobrega gradiva za izpite) celo zaželeno.

24.nov. 2020               Janez Orešnik.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja