Govorilne ure - dr. Dušan

Doc. dr. Dušan Mlacović obvešča, da bo imel do konca poletnega izpitnega obdobja govorilne ure v naslednjih terminih (nujna najava obiska najmanj 24 ur pred terminom):

ponedeljek, 13. 6. 2022 ob 10h, kabinet 111,

sreda, 15.6. ob 10h, kabinet 111 (konzultacije dipl. in mag. naloge),

torek, 21. 6. 2022 ob 13h, zoom (povezava: https://uni-lj-si.zoom.us/j/96945536796)

ponedeljek, 27. 6. 2022 ( (konzultacije dipl. in mag. naloge).

Po ponedeljku, 27. 6. 2022 in do začetka jesenskega izpitnega obdobja bo dosegljiv po elektronski pošti, odgovor v roku 8 dni. Hkrati poziva vse, ki imajo namen svoje obveznosti v zvezi z diplomskimi in magistrskimi nalogami končati v tem študijskem letu, da svoje naloge oddate v dogovorjenem roku in da se udeležite konzultacij v napovedanih terminih.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja