Oddelek za psihologijo

Enoletni dostop do e-knjig založbe De Gruyter

Na voljo je enoletni dostop do e-knjig založbe De Gruyter De Gruyter eBooks (EBA - All eBooks Collection)

Gre za zbirko preko 100.000 znanstvenih in strokovnih e-knjig, ki jih objavlja več kot 40 uglednih založnikov (npr. New York University Press, De Gruyter, Harvard University Press). Knjige pokrivajo področja družboslovja, humanistike naravoslovja, tehnike in medicine. Večina knjig je v angleščini ali nemščini.

V osnovnem iskalniku lahko iščete po naslovu, avtorju, ključnih besedah itd. Ko izvedete prvo iskanje (če vas zanima gradivo z določenega področja, le-to vnesete v okence, npr. organizational psychology), lahko dobljene rezultate filtrirate glede na vrsto gradiva, datum izida ipd., prav tako jih lahko razvrstite po datumu, abecedi ali ustreznosti.

Do zbirke lahko dostopate preko portala De Gruyter Online. Dostop je omogočen od 17. 5. 2021 do 16. 5. 2022 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK, oddaljeni dostop pa za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane NUK.

Za vsa vprašanja vam je na voljo oddelčna knjižnica.
Vabljeni k uporabi.

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Sprememba GU Lars Felgner

Oddelek za umetnostno zgodovino