Sprejem za študente in študentke na izmenjavi

11. februarja 2021 je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente.

V četrtek, 11. februarja 2021, je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente, ki jih bomo na Filozofski fakulteti gostili v letnem semestru. Študentke in študente je pozdravila prodekanja, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally, nato pa smo jim predstavili fakulteto, knjižnice, podporo tutork in tutorjev za tuje študente ter študentske ugodnosti. Kljub trenutno negotovi situaciji jih bo na naši fakulteti gostovalo 51. Mednarodni študenti in študentke začenjajo svoj študij bodisi na daljavo bodisi so že pripotovali v Slovenijo. Izrekamo jim toplo dobrodošlico in jim želimo čim več lepih ter zanimivih izkušenj tekom izmenjave.

Zadnje novice

Obljube, programi in realnost slovenskega družbenega razvoja v času samostojne države

Božo Repe

Intervju s prof. dr. Mladenom Dolarjem