Posnetki letne konference projekta Gearing Roles

Konferenca projekta Gearing Roles

Vabljeni k udeležbi in ogledu posnetkov prispevkov druge letne konference projekta Gearing Roles, ki je potekala med 9. in 11. novembrom 2020 z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju. Organizirala jo je projektna ekipa Sabanci Univerze iz Turčije, na njej pa sta sodelovala dekan Filozofske fakultete prof. dr. Roman Kuhar, vabljen govorec na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju I: Institucionalni odzivi in odpori, in prof. dr. Milica Antić Gaber, vabljena govorka na okrogli mizi z naslovom Spol in vodenje v visokošolskih institucijah in raziskovanju II: Ukrepi, strategije in solidarnosti.

Več o konferenci in udeleženkah in udeležencih

Posnetki prispevkov na konferenci so dostopni na YouTube kanalu Sabanci Univerze.

Več o samem projektu:

22. 09. 2022

Konferenca o sodobnem angleškem jezikoslovju (BICLCE)

22. 09. 2022

Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!

22. 09. 2022

Blaž Lovšin premagal 100 kilometrov na Julian Alps Trail Run za Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB)

Foto: Matevž Hribar