Spletni dogodek: Slovensko-ameriški virtualni akademski simpozij

Ameriško veleposlaništvo v Sloveniji in Ameriška slovenska izobraževalna fundacija (ASEF) skupaj organizirata Slovensko ameriški virtualni akademski simpozij (SAVAS), ki bo v ponedeljek, 16. novembra 2020, na spletu.

SAVAS bo združil profesorje, administratorje in druge akademike iz obeh držav, ki jih zanima krepitev formalnih, neformalnih, raziskovalnih odnosov ali odnosov, usmerjenih v izmenjavo. Cilj simpozija je prikazati primere uspešnega sodelovanja med ZDA in Slovenijo, uvesti razpoložljive mehanizme podpore in omogočiti fakulteti, da se sreča z drugimi fakultetami na svojih področjih v ZDA in Sloveniji.

Vabijo vse udeležence, ki jih zanima krepitev formalnih, neformalnih, raziskovalnih ali na izmenjavo usmerjenih akademskih odnosov med Slovenijo in ZDA na vseh ravneh in vsebinskih področjih. Čeprav je simpozij brezplačen in odprt za akademsko javnost, prosijo, da se predhodno prijavite do petka, 14. novembra 2020.

Več informacij: spletna stran simpozija.

Prijava: spletni prijavni obrazec.

19. 10. 2020

03. 09. 2020